Operator laserów CO2 Trumpf

Centrum Laserowe S.C – jesteśmy innowacyjną firmą mieszczącą się na warszawskich Bielanach. Nasza działalność produkcyjna to wycinanie laserowe oraz zaginanie blach. Pracujemy na najwyższej jakości sprzętach, realizując zamówienia dla najbardziej wymagających klientów.

Dołącz do nas - pracuj dla lidera i ucz się od najlepszych!

Poszukujemy osób mających doświadczenie w pracy na wykrawarkach laserowych CO2 lub Fiber

    Zadania:
    • kontrola wycinanych elementów
    • przygotowanie i opisywanie dokumentów produkcyjnych
    • rozwiązywanie problemów i proponowanie rozwiązań
    • motywacja i chęci do pracy
      Wymagania:
    • konieczna!!! znajomość pracy na wykrawarkach laserowych (min. 1 rok!)
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • praca 8 godz. w systemie 3-zmianowym
    • odpowiedzialność, dokładność i umiejętność samodzielnej pracy
    • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
      Oferujemy:
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenia oraz warunki pracy!!!
    • Umowa o prace
    • bogaty pakiet świadczeń zdrowotnych (Allianz)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Miłą atmosferę pracy